Geis podporí VIANOČNÝ BAZÁR CHALAŇOV

7. 12. 2016

V dňoch 9. - 11. 12 bude prebiehať už 7. ročník tradičného Vianočného bazáru Chalaňov a Geis pri tom nesmie chýbať. Pomôže tým, že zabezpečí logistické služby.

Tento charitatívny projekt vznikol v Českej republike ešte v r. 2002 pod záštitou nadácie Terezy Maxovej a na Slovensko ho priniesla štvorica hercov Majo Miezga, Lukáš Latinák, Ďuro Kemka a Robo Jakab. Každoročne vyzbieranú hotovosť z predaných darov chalani venujú na rôzne projekty. Tento rok Majo podporí OZ Svetielko, deti s viacnásobným postihnutím, Lukáš – OZ Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom a Robov výťažok z bazáru bude venovaný do OZ Equity, ktoré sa venuje znevýhodneným skupinám a jednotlivcom rómskej národnosti.

Celá akcia prebieha v Bratislavskom V-klube na SNP. V piatok, 9. 12. budú chalani prijímať dary a v sobotu a v nedeľu 10. - 11. 12. bude prebiehať samotný predaj týchto zaujímavých vecí. Vianočný bazár vyvrcholí veľkým Žúrom chalaňov 12. 12. v Starej Tržnici (Bratislava), ktorého sa zúčastnia okrem spomínaných komikov aj mnohé tváre slovenského i českého showbiznisu ako napríklad Zuzana Šebová, Zuzana Porubjaková, Eva Pavlíková, Ľuboš Kostelný, David Koller a mnoho iných. Príďte podporiť chalaňov aj vy svojou prítomnosťou, zvedavosťou a podporte tento úžasný projekt.

Geis do toho ide, a čo vy?