Ako vyzerá proces prijatia?

Zaujala Vás inzerovaná pracovná pozícia a náplň práce? Spĺňate požiadavky
stanovené pre danú pozíciu? Prihláste sa do výberového konania.

 • Zaslanie životopisu

  V prípade, že spĺňate požiadavky pre danú pozíciu, bude vás kontaktovať náš HR špecialista

 • 0-4 týždne
 • Predvýber životopisov

  Všetky životopisy dôkladne preštudujeme. Zavolali sme vám a pozvali vás do našej spoločnosti? Gratulujeme! Tešíme sa na osobné stretnutie s vami.

 • 1-2 týždne
 • Pohovory

  Výberové konania prebiehajú na väčšinu pozícií formou individuálnych pohovorov. Pri niektorých pracovných pozíciách sa môžete stretnúť už v prvom kole pohovorov so svojím budúcim priamym nadriadeným. Na manažérske a obchodné pozície sú výberové konania spravidla viackolové. V určitých prípadoch využívame pre výber aj Assessment centrum (AC), čo je skupinová metóda výberu, ktorá trvá aj celý deň, keď skupina uchádzačov spoločne plní zadané úlohy a rieši prípadové štúdie.

 • 1-2 týždne
 • Pracovná ponuka

  Ak úspešne zvládnete všetky kolá výberového konania a my sa rozhodneme práve pre vás, urobíme vám oficiálnu pracovnú ponuku a dozviete sa všetky podmienky, ktoré v súvislosti so zamestnaním v našej spoločnosti ponúkame.


Tentoraz to nevyšlo? Nevadí! S vašim súhlasom ponecháme váš životopis v internej databáze uchádzačov pre prípadné oslovenie v budúcnosti alebo pri otvorení nového výberového konania na inú / pre vás zaujímavú pozíciu.

Často kladené otázky

Čo robiť, keď mám záujem pracovať u vás, ale nenašiel / -šla som vhodnú pozíciu?

Pošlite nám svoj životopis na adresu hr@geis.sk a uveďte, čomu presne sa chcete venovať a región, v ktorom chcete pracovať.

Ponúkate aj brigády?

Brigády ponúkame na niektorých našich pobočkách v priebehu celého roka. Brigády inzerujeme a obsadzujeme rovnakým spôsobom ako voľné pracovné miesta na hlavný pracovný pomer. 

Kto sa môže uchádzať o zamestnanie?

O zamestnanie sa môže uchádzať každý, kto má záujem stať sa súčasťou veľmi dynamickej spoločnosti a kto sa nebojí náročnej práce.

Aké to je pracovať u nás?

Sme popredným hráčom na trhu v oblasti logistických a prepravných služieb nielen v SR. Stojíme si za tým, že zákazník od nás dostáva komplexné služby z "jednej ruky" pri udržaní tej najvyššej kvality. Na tom sa podieľajú všetci zamestnanci, od ktorých očakávame rovnako vysoké nasadenie, ako zákazník od našej spoločnosti.

Chcem sa stať vašim vodičom, čo mám pre to urobiť?

Pokiaľ máte záujem pracovať pre našu spoločnosť, neváhajte sa nám ozvať.

Aké príležitosti ponúkate absolventom?

Absolventi sú u nás vítaní! Voľné pracovné miesta vhodné pre absolventov sú jasne označené, v prevádzke aj v administratíve uvítame všetky absolventov stredných a vysokých škôl so špecializáciou na dopravu a logistiku.

Ste absolvent a nie je momentálne vypísaná žiadna vhodná pracovná pozícia?

Zašlite svoj životopis na adresu personálneho oddelenia hr@geis.sk. Vo svojej správe nezabudnite uviesť, čomu presne sa chcete venovať a región, v ktorom chcete pracovať.

Ako sa môžem uchádzať o prácu v Geis?

Z ponuky voľných pracovných miest si vyberte pozíciu, o ktorú máte záujem a prihláste sa na ňu priamo prostredníctvom online formulára cez tlačidlo ODPOVEDAŤ v spodnej časti inzerátu. Nezabudnite priložiť svoj životopis a prípadne motivačný list.

Poďte k nám

Ste dopravca? alebo si pozrite Voľné pozície