Certifikácia na výbornú

31.5.2017

V spoločnostiach logistickej skupiny Geis na Slovensku a v Českej republike (Geis SK, Geis Parcel SK, Geis CZ, Geis Parcel CZ) prebehol úspešný certifikačný audit, ktorý vykonala certifikačná spoločnosť TÜV SÜD CZECH. V máji obdržala skupina certifikáty ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015.

Neprehliadnite Novinky

Skupina pravidelne obhajuje certifikát ISO 9001 (manažment kvality) už od roku 2005. Od roku 2011 je tiež držiteľom certifikátu ISO 14001 (environmentálny manažment).

"Náš integrovaný systém manažmentu kvality neustále zlepšujeme. Využívame overené nástroje riadenia, ako sú analýzy rizík a systém nápravných opatrení, pravidelné interné audity, efektívny systém identifikácie a riešenia všetkých nezrovnalostí, ktoré sa môžu vyskytnúť v priebehu prepravy a manipulácie s tovarom, alebo pravidelné zisťovanie spokojnosti našich zákazníkov," upresňuje Radek Kramář, manažér kvality. "V tomto roku sme prechádzali veľkým re-certifikačným auditom v oboch ISO normách podľa nových štandardov vo všetkých štyroch spoločnostiach na Slovensku a v Českej repubublike. Ako v Geis SK, Geis Parcel SK tak aj v  Geis CZ a Geis Parcel CZ sme úspešne obhájili náš systém na výbornú," dodáva Radek Kramář. Skupina Geis sa 12. mája stala držiteľom certifikátu ISO 9001: 2015 a ISO 14001: 2015 na nasledujúce tri roky.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím