Dopravujeme aj dobré skutky

4.5.2017

Novinky

Logistická skupina Geis nedoručuje len množstvo rozličných zásielok, najnovšie je aj poslom dobrých skutkov. Podporila tých, ktorí to najviac potrebujú – našich najmenších a poukázala 1% daní Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici, konkrétne neziskovej organizácii Klub priateľov.

„Občianske združenie Klub priateľov Detskej nemocnice Banská Bystrica sme sa rozhodli podporiť preto, lebo ide o neziskovú organizáciu zameranú na pomoc najmenším – pomoc pacientom Detskej nemocnice v Banskej Bystrici, ktorá je smerovaná do nášho regiónu,“ vysvetľuje Naďa Bohinská, projektová manažérka spoločnosti Geis SK.

Klub priateľov svojou činnosťou podporuje výlučne Detskú fakultnú nemocnicu s poliklinikou Banská Bystrica. Zameriava sa na komplexnú pomoc pre nemocnicu – prvoradí sú detskí pacienti a to bez ohľadu na diagnózu alebo zdravotný problém, ďalej zamestnanci nemocnice a v neposlednom rade nemocnica ako taká. Organizácia zabezpečuje hračky, knižky, najrôznejšie pomôcky, vystúpenia, besedy či predstavenia v nemocnici. Zdravotníckym zamestnancom klub pomáha pri ďalšom vzdelávaní, nemocnici pri získaní potrebného prístrojového vybavenia.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.
Súhlasím