Vážení zákazníci, aktuálne informácie ku koronavírusu sledujte v sekcii Novinky. Prosíme Vás aby ste pred odovzdaním zásielky do prepravy vždy overili u príjemcu zásielky, či je jeho prevádzka otvorená a pripravená zásielku prevziať. Zásielky do uzatvorených prevádzok prosím neexpedujte. Ďakujeme.
Na webové stránky spoločnosti DPD SK s.r.o. môžete prejsť tu.

Dopravujeme aj dobré skutky

4.5.2017

Novinky

Logistická skupina Geis nedoručuje len množstvo rozličných zásielok, najnovšie je aj poslom dobrých skutkov. Podporila tých, ktorí to najviac potrebujú – našich najmenších a poukázala 1% daní Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici, konkrétne neziskovej organizácii Klub priateľov.

„Občianske združenie Klub priateľov Detskej nemocnice Banská Bystrica sme sa rozhodli podporiť preto, lebo ide o neziskovú organizáciu zameranú na pomoc najmenším – pomoc pacientom Detskej nemocnice v Banskej Bystrici, ktorá je smerovaná do nášho regiónu,“ vysvetľuje Naďa Bohinská, projektová manažérka spoločnosti Geis SK.

Klub priateľov svojou činnosťou podporuje výlučne Detskú fakultnú nemocnicu s poliklinikou Banská Bystrica. Zameriava sa na komplexnú pomoc pre nemocnicu – prvoradí sú detskí pacienti a to bez ohľadu na diagnózu alebo zdravotný problém, ďalej zamestnanci nemocnice a v neposlednom rade nemocnica ako taká. Organizácia zabezpečuje hračky, knižky, najrôznejšie pomôcky, vystúpenia, besedy či predstavenia v nemocnici. Zdravotníckym zamestnancom klub pomáha pri ďalšom vzdelávaní, nemocnici pri získaní potrebného prístrojového vybavenia.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím