Vážení zákazníci, aktuálne informácie ku koronavírusu sledujte v sekcii Novinky. Prosíme Vás aby ste pred odovzdaním zásielky do prepravy vždy overili u príjemcu zásielky, či je jeho prevádzka otvorená a pripravená zásielku prevziať. Zásielky do uzatvorených prevádzok prosím neexpedujte. Ďakujeme.
Na webové stránky spoločnosti DPD SK s.r.o. môžete prejsť tu.

Nové cenníky zasielateľských služieb

11.10.2019

Novinky

Vážení obchodní partneri,

ako je z trhu za posledný rok zrejmé, aj naďalej trvá nedostatok vodičov a situácia v oblasti pracovných síl všeobecne sa zatiaľ tiež nelepší. Popri trvalo rastúcich nákladov na mzdy, agentúrnych pracovníkov a na dopravcu, sa počas tohto roka nespomalil ani rast inflácie a vytrvalo dochádza k zvyšovaniu cien energií a služieb. Vyššie spomenuté fakty a ich vývoj sa žiaľ nezastavil a aj my sme nútení ich premietnuť do našich cien.

Od 1. 11. 2019 preto vstúpi do platnosti nové Štandardné cenníky zasielateľských služieb. Navyšujeme ceny za vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu balíkových, kusových a paletových zásielok. Ide o zvýšenie prepravného, ​​nie ostatných služieb.

Ďakujeme za spoluprácu a dôveru.

Váš Geis tím

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím