Otvorenie balíkového depa v Prahe – Štěrboholách

24.4.2019

Novinky

Už dva mesiace po otvorení novej pobočky pre balíkovou logistiku vo Veľkých Prílepoch presťahovala skupina Geis na konci apríla aj svoju balíkovú pobočku obsluhujúci severnú časť stredných Čiech a Prahy z Měšíc do pražských Štěrbohôl.

„Pobočka v Měšiciach, ktorá slúžila od roku 2012, už nezodpovedala úplne štandardom skupiny a rozšírenie v tomto objekte nebolo možné. Preto sme sa rozhodli pre sťahovanie, ktoré nám navyše umožnilo optimalizovať prepravnú sieť a skrátiť niektoré dojazdové trasy,“ vysvetľuje Jaromír Roušavý, regionálny prevádzkový riaditeľ Geis Parcel CZ.

Nová pobočka leží v tesnej blízkosti Štěrboholskej spojky a Priemyslovej ulice. „Pobočka je skutočne na strategickom mieste a pokiaľ sa rozhodneme, môžeme ju využiť napríklad aj ako tzv. city depo k obsluhe centra Prahy, pretože dojazd je odtiaľ optimálny,“ dodáva Jaromír Roušavý.

Pobočka, ktorá prešla značnými stavebnými úpravami, vyhovuje plne balíkovej logistike. Hala pre triedenie zásielok má rozlohu približne 2 000 m² a okrem dostatočného počtu dverí pre vykládku a nakládku rozvozových vozidiel sú tu tri brány pre kamióny. Administratívne zázemie sa rozkladá na ploche 150 m².

„Všetci existujúci zamestnanci aj naši dopravcovia nám zostali verní, takže naši zákazníci by nemali zmenu pocítiť a keď, tak v tom dobrom zmysle. “ dodáva Jaromír Roušavý.

 

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím