Vážení zákazníci, aktuálne informácie ku koronavírusu sledujte v sekcii Novinky. Prosíme Vás aby ste pred odovzdaním zásielky do prepravy vždy overili u príjemcu zásielky, či je jeho prevádzka otvorená a pripravená zásielku prevziať. Zásielky do uzatvorených prevádzok prosím neexpedujte. Ďakujeme.
Na webové stránky spoločnosti DPD SK s.r.o. môžete prejsť tu.

Skupina Geis zverejnila hospodárske výsledky za rok 2016

22.5.2017

Zvolen, 22. 5. 2017 - Česko-slovenská časť nadnárodnej logistickej skupiny Geis zverejnila v polovici mája svoj obrat za rok 2016, ktorý sa zvýšil na viac než 188 miliónov EUR. Taktiež výsledky celej skupiny Geis sú veľmi pozitívne.

Novinky

Česko-slovenská časť skupiny zvýšila v roku 2016 počet pracovných miest o 10%. Aktuálne zamestnáva 1572 ľudí na 30 pobočkách a logistických pracoviskách. Obrat, ktorý vzrástol oproti roku 2015 o 12,5%, prekročil hranicu 188 miliónov. „S výsledkami roku 2016 sme spokojní. Stojí za nimi vysoké úsilie našich pracovníkov na všetkých úrovniach a v neposlednom rade tiež priebežné investície do modernizácie a skvalitňovania prepravnej siete a technológií, vďaka ktorým môžeme ponúkať našim klientom štandardne veľmi kvalitné služby vo všetkých oblastiach logistiky,“ povedal Daniel Knaisl, konateľ spoločnosti Geis. „Najvyšší nárast sme zaznamenali v službách pre e-commerce, a to nielen v doprave, ale tiež v zabezpečení skladových služieb a služieb s pridanou hodnotou. V oblasti kontraktnej logistiky  vidíme veľký potenciál, pretože mnoho výrobných a distribučných firiem hľadá ekonomicky najvýhodnejšie riešenie, ktorým je práve outsourcing logistiky.“ dodáva Daniel Knaisl.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím