Vážení zákazníci, aktuálne informácie ku koronavírusu sledujte v sekcii Novinky. Prosíme Vás aby ste pred odovzdaním zásielky do prepravy vždy overili u príjemcu zásielky, či je jeho prevádzka otvorená a pripravená zásielku prevziať. Zásielky do uzatvorených prevádzok prosím neexpedujte. Ďakujeme.
Na webové stránky spoločnosti DPD SK s.r.o. môžete prejsť tu.

Vnútroštátna balíková preprava

Postaráme sa o vaše balíkové zásielky,
či ich posielate do firiem alebo na súkromnú adresu.

Na celom území Slovenska

doručíme každú zásielku obvykle nasledujúci pracovný deň po odovzdaní do prepravy.

Našu pobočkovú sieť tvoríme tak, aby bola čo nejefektívnejšia a zaisťovala čo najkratší možný spôsob doručenia. Využívame tzv. HUB systém, ktorého „srdcom“ je centrálne prekladisko s najmodernejšou triediacou technológiou, cez ktoré prúdia zásielky z celej republiky. Tu sa zásielky triedia a presmerujú do cieľových miest.

Posielanie zásielok s nami je jednoduché. Naše zákaznícke aplikácie pre odbavovanie zásielok a technickú podporu máte k dispozícii celkom bezplatne.

Dôležité je, aby bol váš tovar správne zabalený. Poradíme vám, ako minimalizovať riziko poškodenia zásielky správnym balením.

Pozrite sa, aké veľké zásielky môžete bez problémov posielať:

  • Jeden kus = jedna zásielka
  • Max. hmotnosť zásielky 50 kg
  • 2x výška + 2x šírka + dĺžka < 3 m

Pre jednotlivé rozmery platí:

  • max. 80 cm šírka
  • max. 60 cm výška
  • max. 200 cm dĺžka

Mám záujem

Informačný servis

Ďalšie súvisiace správy

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím