Vážený zákazníci, dňa 13.4.2019 v čase medzi 9:00 a 13:00 nebudú dostupné zákaznícke aplikácie G-Client, G-Service a Track&Trace a FTP server pre ukladanie EDI dát k zásielkám. Ďalej príde v tomto termíne k zmene verejných IP adries aplikácii a FTP serverov. Podrobnejšie informácie o zmene nájdete zde.

„Čítajme si“ opäť spoločne

11.5.2018

V stredu 30. mája sa stretnú deti v knižniciach, v školách a na ďalších miestach pri spoločnom čítaní.

Novinky

Projekt "Čítajme si" odštartuje úderom deviatej a čitateľský maratón potrvá až do 15. hodiny. Vlani, kedy prebehol jubilejný 10. ročník, sa do neho zapojilo viac než 46 tisíc detí.

Jedným z hrdých partnerov projektu "Čítajme si" je už tretíkrát tiež prepravná a logistická spoločnosť Geis. „Sme radi, že sa môžeme podieľať na projekte, ktorého cieľom je popularizovať tak potrebnú službu ako je Linka detskej istoty, a ktorý má zároveň za cieľ ukázať deťom, aké krásne môže byť čítanie," hovorí Naďa Bohinská, špecialistka marketingu zo spoločnosti Geis a pripomína, že úlohou pracovníkov v bielych dodávkach so žltou kockou je doručiť všetky materiály, ktoré sú k tejto krásnej akcii potrebné, do miest, kde bude čítanie prebiehať.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.
Súhlasím