Kto sme

Vitajte vo svete prepravy a logistiky

Vítame vás v spoločnosti Geis. 

Sme súčasťou nadnárodnej logistickej skupiny Geis so sídlom v nemeckom Bad Neustadte. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2006 a patríme tu medzi popredných poskytovateľov komplexných prepravných a logistických služieb.  

Vyberte si to, čo skutočne potrebujete.

Ponúkame vám produkty, ktoré môžete využívať samostatne alebo v kombináciách, presne podľa vašich potrieb. Od jednoduchých prepravných riešení až po špeciálne logistické projekty. Záleží len na vás, aké služby si vyberiete.

Ako dosahujeme vysokú kvalitu komplexných služieb?

Dokážeme efektívne využiť výhody synergií v rámci skupiny vo váš prospech. Naše know-how a napojenie na medzinárodné siete nám umožňujú poskytovať všetky služby „z jednej ruky“ vo vysokej kvalite.

Zaistíme vám:

Vo všetkých produktoch je pre vás pripravený celý rad služieb, ktoré priebežne zlepšujeme a doplňujeme.

Staviame na neustálom rozvoji.

Vaše požiadavky nás inšpirujú k novým riešeniam. Kombinujeme skúsenosti a znalosti s aktuálnymi logistickými trendami.  Snažíme sa, aby naše zariadenia, software a systémy boli vždy na najvyššej možnej technologickej úrovni. Zakladáme si na tom, že naši pracovníci majú dobré podmienky pre prácu a tiež možnosť ďalšieho vzdelávania.

O vaše objednávky sa v Slovenskej republike stará viac než 230 odborníkov na 7 pobočkách a špecializovaných logistických pracoviskách.

Informačný servis

Ďalšie súvisiace správy