Pomáhame

Geis je spoločnosťou, ktorá si uvedomuje, že nie všetci máme rovnaké možnosti.
Preto nie sme ľahostajní a snažíme sa pomáhať tam, kde je treba.

AVON POCHOD

Avon_pochod_s_Geis

Od roku 2015 podporujeme AVON Pochod za zdravé prsia a teší nás, že je z roka na rok úspešnejší a známejší. Pre AVON Pochod aj tento rok Geis SK opäť zabezpečuje logistické služby tak, aby pri samotnom Pochode bolo všetko potrebné na mieste včas.

 

 


 

 

 

 

 

Clowndoctors

Cesky_den_proti_rakovine

Clowndoctors, Červený nos alebo zdravotní klauni prinášajú chorým deťom v nemocniciach, či seniorom v domovoch dôchodcov radosť a úsmev už 15 rokov. Dnes 63 klaunov z občianskeho združenia Červený nos prináša úsmev na tvári ľuďom, ktorých osud primäl na nemocničné lôžko. Za svoje aktivity boli v minulom roku ocenení aj slovenskou verejnou ochrankyňou práv. Práca klaunov je náročná, sú to vyškolení profesionáli, ktorí mesačne urobia v nemocniciach viac než 200 návštev. Aby mali vzdelávanie a nábor nových klaunov o trochu jednoduchšie, rozhodli sme sa aj my v slovenskom Geise prispieť občianskemu združeniu práve na nové učebné pomôcky a oblečenie.

 

 

 

Čítajme si

Avon_pochod_s_Geis

Opäť môžeme byť súčasťou „Čítajme si“. Tento špecifický projekt organizuje Linka detskej istoty, ktorá plní veľmi dôležitú funkciu detských obetí nielen na Slovensku, ale je aj členom siete tiesňových detských liniek z celého sveta, či Európskej federácie nezvestných a sexuálne zneužívaných detí.

Sme radi, že sa môžeme podieľať na projekte, ktorého cieľom je popularizovať tak potrebnú službu ako je Linka detskej istoty, a ktorý má zároveň za cieľ ukázať deťom, aké krásne môže byť čítanie.

 

 

Beh pre deti

Avon_pochod_s_Geis

Polmaratón 21km je športový deň pre celú rodinu, či jednotlivcov s charitatívnym podtónom. Obyvatelia Bratislavy a širokého okolia tak majú možnosť urobiť niečo nielen pre svoje zdravie, ale svojím štartovným prispejú aj na činnosť Linky detskej istoty a tým pomôžu deťom. Do tohto projektu sa môžu zapojiť aj firemné tímy a súťažiť o hlavnú cenu, ktorá sa vyhodnocuje zo spoločného počtu celkovo zabehnutých kilometrov. Bezplatná a anonymná Linka pomoci ročne vybaví približne 80 000 telefonátov detí a mladých ľudí, ktorí hľadajú bezpečný priestor, v ktorom môžu hovoriť o všetkom, čo ich zaujíma či trápi...