Vážení zákazníci, aktuálne informácie ku koronavírusu sledujte v sekcii Novinky. Prosíme Vás aby ste pred odovzdaním zásielky do prepravy vždy overili u príjemcu zásielky, či je jeho prevádzka otvorená a pripravená zásielku prevziať. Zásielky do uzatvorených prevádzok prosím neexpedujte. Ďakujeme.
Na webové stránky spoločnosti DPD SK s.r.o. môžete prejsť tu.

Pripravujeme vypnutie podpory SSLv3 protokolu

30.9.2019

17.10.2019 vypneme podporu SSLv3 protokolu pre všetky naše webové servre, zariadenia a aplikácie.

Neprehliadnite Novinky

Vážený obchodní partneri,

venujte prosím pozornosť nasledujúcej informácii:

17.10.2019 vypneme podporu SSLv3 protokolu pre všetky naše webové servery, zariadenia a aplikácie.

V minulosti boli popísané možné bezpečnostné riziká v súvislosti so zastaralým webovým protokolom SSLv3. Protokol môže byť používaný pri zabezpečenej komunikácii HTTPS.

Vzhľadom k tomu, že sa dnes jedná už o veľmi zastaraný protokol, je nepravdepodobné jeho ďalšie používanie. Na základe možnej zraniteľnosti protokolu a k zmienenému zriedkavému používaniu sme sa rozhodli 17.10.2019 vypnúť jeho podporu.

Tento krok vykonávame z bezpečnostných dôvodov, aby sme našim klientom zaistili vyššiu bezpečnosť v komunikácii s našimi aplikáciami.

Pokiaľ si nie ste istý tým, aký protokol pre ochranu svojich dát používate, prosím, odovzdajte túto informáciu svojmu IT oddeleniu alebo špecialistovi.

Podrobnejšie informácie o problematike zraniteľnosti protokolu SSLv3 nájdete tu.

Ďakujeme vám za pochopenie.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím