Sieť Geis je opäť hustejšia.

17.9.2019

Na začiatku septembra otvoril Geis novú systémovú pobočku pre balíkovou prepravu vo východných Čechách.

Existujúca pobočka v Hradci Králové, ktorá vďaka nárastu počtu balíkových zásielok začínala byť na pokraji kapacitných možností, odovzdala teraz časť svojho regiónu (okres Ústí nad Orlicí a Svitavy) novú pobočku. „Daný región nemá optimálnu dopravnú dostupnosť v podobe kvalitnej cestnej siete, respektíve je na všetky strany „ďaleko“. Hľadali sme preto optimálne riešenie obslužnosti, a rozhodli sme sa pre posilnenie siete. Naša nová pobočka pre balíkovou prepravu je práve vo Svitavách,“ hovorí Josef Hodonský, regionálny prevádzkový riaditeľ Geis Parcel CZ.

Nová pobočka prinesie skrátenie dojazdových vzdialeností a časov, zvýšenie kapacity pre zvoz zásielok od našich klientov v danom regióne a možnosť predĺženia termínu pre zadávanie objednávok. Veľmi dobre vybavená pobočka má dostatočný počet nakladacích dverí v zrekonštruovanej časti depa a novo vybudované zázemie pre personál.

 „Verím, že rozšírenie siete opäť prispeje k zvýšeniu kvality našich služieb vo východných Čechách,“ dodáva Josef Hodonský.

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality