Vážení zákazníci, aktuálne informácie ku koronavírusu sledujte v sekcii Novinky. Prosíme Vás aby ste pred odovzdaním zásielky do prepravy vždy overili u príjemcu zásielky, či je jeho prevádzka otvorená a pripravená zásielku prevziať. Zásielky do uzatvorených prevádzok prosím neexpedujte. Ďakujeme.
Na webové stránky spoločnosti DPD SK s.r.o. môžete prejsť tu.

Zmena cenníkov prepravy

14.9.2018

Neprehliadnite Novinky

Vážení obchodní partneri,

veľmi si vážime našu doterajšiu vzájomnú spoluprácu.

Ako iste viete aj z vlastnej skúsenosti, na pracovnom trhu sa naprieč všetkými segmentmi stále prehlbuje deficit pracovnej sily. Nedostatok vodičov a ďalších odborných profesií, ktoré sú potrebné na zabezpečenie našich prevádzok, sa výrazne prehĺbil a veľmi negatívne ovplyvňuje výšku našich nutných režijných nákladov. Napriek maximálnej snahe optimalizovať prevádzkové procesy a využívať všetky synergie, náklady stále skokovo rastú a už nie sme schopní absorbovať toto zvýšenie do aktuálnych cien prepravy.

Napriek tomu je aj naďalej našim primárnym cieľom poskytovať Vám aj v budúcnosti služby vo vysokej kvalite.

Z tohto dôvodu sme od 1. 10. 2018 nútení zvýšiť ceny našich služieb.

Základný cenník vnútroštátnej prepravy platný od 1. 10. 2018 nájdete už teraz tu.

Radi by sme v spolupráci s Vami pokračovali a preto zvyšujeme ceny len u dopravného a len v nevyhnutnej miere.

Veríme, že porozumiete našej situácii a že aj naďalej budeme pokračovať vo vzájomnej spolupráci k obojstrannej spokojnosti.


Váš Geis tím

Fotogaléria

Ďalšie správy

Všetky aktuality

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Súhlasím